Darbinieki

Aleksandrs Kovaļenko Sporta zāles treneris

Beidzis Minskas Sporta akadēmiju. Starptautiskās klases sporta meistars. Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs.

Ūdens aerobika   Treniņu centrs

Anita Muižniece Ūdens aerobikas trenere

Ūdens aerobikas un peldētapmācības trenere. Beigusi Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmiju. Ārstnieciskās vingrošanas speciālists, treneris, pedagogs.

Baseini un pirtis

Dāvids Eljašāns Sporta zāles, aerobikas treneris

Absolvējis Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju - vecākais treneris aerobikā un vadītājs sporta jomā. Papildus ir pabeidzis A-step skolu, kurā mācījās par trenažieru zāles instruktoru. Dāvids ir arī ieguvis TRX Group Suspension Training instruktora sertifikātu un TRX Rip kursu sertifikātu. Papildus ir iegūts arī otrās pakāpes sertifikāts ķermeņa kosmētiskajā masāžā. Vada arī individuālos treniņus trenažieru zālē, kā arī izveido treniņprogrammas.

Grupu nodarbības

Diāna Ozoliņa Administratore, Vizāžiste
Eduards Paronjans Masieris

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Sertifikāts Nr. 65518, Latvijas Ārstu biedrība).

Masāžas

Flēra Pētersone grupu nodarbību trenere

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības fakultāti, iegūstot bakalaura grādu veselības aprūpē (sabiedrības veselības speciālista kvalifikācija) un Medicīnas fakultāti, iegūstot dabaszinātņu maģistra grādu. Sertificēta Zumbas instruktore. Regulāri apmeklē dažādus profesionālās pilnveides kursus, seminārus un meistarklases. Brīvajā laikā Flēra labrāt dodas braucienos ar velosipēdu, mācās svešvalodas, plāno ceļojumus un ceļo.

Grupu nodarbības

Ģirts Mandrovicks Uztura speciālists

Man patīk izprast cilvēka organismā notiekošo procesu būtību, kā rezultātā spēju palīdzēt cilvēkiem. Svarīgi ir ne tikai ārstēt cilvēku, bet arī saprotamā valodā paskaidrot lietas būtību, lai cilvēks saprastu, ko darījis nepareizi, ko darīt tagad un kā mainīt nākotni.

Uztura speciālists

Iveta Purmale Ūdens aerobikas trenere

Beigusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, sertificēta aerobikas trenere.

Juris Porietis Sporta zāles treneris

Beidzis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, smagatlētikas treneris, sporta menedžeris, sertificēts masieris.

Karīna Karalkina Aerobikas trenere

Kaspars Stalidzāns Sporta zāles treneris

Pabeidzis Latvijas Sporta un Pedagoģijas akadēmiju un ieguvis profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē un izglītības un sporta darba speciālista fitnesa vecākā trenera un sporta skolotāja kvalifikāciju. Veiksmīgi apguvis pamatkursu Medicīniskajā teipošanā.

Kristīne Cinīte ŪRC bārs

Laura Lāna-Lībiete Administratore

Līga Jurševica grupu nodarbību trenere

Sertificēta D kategorijas trenere. 6. kursa Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes studente. Darba pieredze trenera amatā no 2011. gada. Joker klubā pasniedz – Total Body Workout, Power Aerobics, Interval Training, Vesela Mugura.

Grupu nodarbības

Lizete Končus Administratore

Maija Skrūzmane Administratore

Natālija Sarkisova ŪRC bārs

Nikoletta Suncova grupu nodarbību trenere

Sertificēta C kategorijas fitnesa trenere. Grupu nodarbību trenere, Trenažieru zāles instruktore, individuālie treniņi, treniņu plāni un programmas, uztura konsultācijas un plāni. Vada nodarbības: TRX, Interval Training, Power Strech, TBW, Kompleksie treniņi  IFBB Latvija sportiste.  Hobiji - ceļošana un fitness!

Grupu nodarbības

Rūta Priedīte Ūdens aerobikas trenere

Beigusi Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmiju, sertificēta peldēšanas trenere.

Baseini un pirtis

Sandijs Paškauskis Skvoša treneris
Tatjana Jevdokimova Kosmetologs

Beigusi Tartu Medicīnas Akadēmiju, kā arī sertificēts Rīgas Kosmetologu skolas kosmetologs.

Procedūras vīriešiem   Sejas kopšana - new   Kosmētiskie pakalpojumi   Skaistuma injekcijas

Valentīna Kuzņecova Aerobikas trenere

Aerobikas un ūdens aerobikas instruktore, pasniedz spēka aerobiku, kā arī kalanētiku un pilates, fitball nodarbības, 10 gadu darba pieredze. Latvijas Aerobikas asociācijas biedre. Instruktora specialitāti ieguvusi Latvijas Vingrošanasfederācijā. Regulāri piedalās starptautiskajās fitnesa konvencijās, apmeklē seminārus un meistarklases. Dzīves moto: Labs garastāvoklis un smaids, katru dienu, rada dzīvesprieku un dāvā laimes sajūtu!

Grupu nodarbības

Zane Apse fitnesa un aerobikas trenere

2014. Gadā iegūts bakalaura grāds sporta zinātnē( fitnesa vecākais treneris), absolvējot Latvijas sporta un pedagoģijas akadēmiju. Kopš 2008. gada Latvijas sieviešu hokeja izlases spēlētāja.

Grupu nodarbības