Kaut kas svaigs un jauks! Nodarbības bērniem no 4 mēnešiem - 15 gadiem!

13. september Jaunums

NO 20.09.2017. TREŠDIENĀS PIEDĀVĀJAM

Pašiem mazākajiem un ne tik maziem apgūt vingrošanas prasmi un uzlabot stāju, vispārējo ķermeņa stāvokli, vai vienkārši labi un lietderīgi pavadīt laiku kopā ar fizioterapeiti Lieni Bisenieci.

VISPĀRATTĪSTOŠĀ VINGROŠANA BĒRNIEM (no 5 - 15 gadiem)

Fiziskas aktivitātes uzlabo asinsrites, elpošanas un gremošanas orgānu darbību, stimulē centrālo nervu sistēmu. Katrai vecuma grupai atbilstoši vingrinājumi, uzdevumi un slodze palīdzēs iepazīt un iemīlēt fiziskās aktivitātes.

Šīs ir grupu nodarbības, tāpēc nodarbību laikus skatīt ŠEIT.

BOBATA TERAPIJA (no 4 - 12 mēnešiem)

Šīs terapijas galvenais mērķis un būtība ir veicināt pareizu, secīgu motoro funkciju attīstību un ierobežot nepareizas, nefizioloģiskas kustības un pozas mazulim, ņemot vērā viņa bioloģisko (nevis kalendāro) vecumu, lai Jūsu bērns pilnvērtīgi turpinātu iepazīt un pētīt apkārt esošo vidi un tādejādi spētu attīstīt jau esošās un iegūt jaunas prasmes, iemaņas. Šī terapija balstīta uz kustību un smadzeņu savstarpējo saikni.

Individuālās nodarbības PĒC PIERAKSTA. Trešdienās no plkst. 11:00 - 15:30.

Nākot uz nodarbību, līdzi jāņem mīļākā mantiņa / grabulis un vienreizējais paladziņš.

VINGROŠANA CAUR ROTAĻĀM (no 1 - 15 gadiem)

Šī vingrošana bērniem palīdz apgūt savu ķermeni, uzlabo stāju un veselību kopumā. Uzlabos līdzsvaru, koordināciju, stiprinās muskuļus un, darot to arī caur spēlēm - vienkārši labi pavadīts laiks.

Individuālās nodarbības PĒC PIERAKSTA. Trešdienās no plkst. 11:00 - 15:30.

Par papildus samaksu iespējams ņemt līdzi māsu, brāli, draugu un vingrot kopā.

VINGROŠANA BĒRNS + MĀMIŅA

Bērniem no 4 mēnešiem - 15 gadiem. Kamēr fizioterapeite vingro ar Jūsu bērnu, māmiņai blakus tiek uzlikti veikt dažādi uzdevumi, vingrojumi. Tā būsiet kopā ar savu bērnu un varēsiet nodarboties arī pati.

Individuālās nodarbības PĒC PIERAKSTA. Trešdienās no plkst. 11:00 - 15:30.

NODARBĪBU CENAS

Visi jaunumi