SPA procedūras

Offer

Cenas

Joker klubs Jūs iepriecinās ar SPA vannu ēterisko eļļu procedūrām! Izvēlēties sev atbilstošo aromātisko procedūru un nāciet uz Joker klubu to izbaudīt!

Relax

Tā ir pilnīga prāta, ķermeņa un gara relaksācija, kas vienlaicīgi kā tonizē muskuļus, tā arī relaksē ādu un atbrīvo no ikdienas stresa. Šīs procedūras laikā ar savu relaksācijas tehniku sasniegsiet pilnīgu atbrīvojumu no ikdienas raizēm un stresa!

Flow

Ideāla procedūra, ja vēlaties palutināt savu ķermeni. Ar šīs procedūras palīdzību tiek stimulēti cirkulācijas procesi ādā, nodrošinot šūnas ar skābekli. Tas novērš metabolisku savienojumu uzkrāšanos, kā arī uzlabo ādas normālās funkcijas. Pēc šīs procedūras sajutīsiet vieglumu un Jūsu ķermenis Jums būs pateicīgs!

Detox

SPA procedūra, ar kuras palīdzību ķermenis atbrīvojas no nevajadzīgiem toksīniem un metabolisku savienojumu uzkrājumiem. Pastiprinot sviedru izdalīšanos, šī procedūra atbrīvo un attīra ādu no toksīniem. Ideāls Joker Kluba apmeklējuma sākums, jo šī procedūra sagatavos Jūsu ķermeni citām Joker Kluba procedūrām.

Tonic

Šīs procedūras galvenais uzdevums ir tonizēt, mitrināt un padarīt elastīgāku Jūsu ādu. Dermis, kas Ir fibroelastiskā saikne, ir epidermālais pamats, kas nosaka virsmas tekstūru. Tas sastāv no daudzām šūnām, lielākoties no fibrobalstiem, ekstracelulāras substances un makromolekulārā karkasa, kurš, savukārt, no kolagēna un elastīna audiem. Pietiekoši augsts šo audu daudzuma garantē labu fizisko un vizuālo ādas stāvokli. Tāpēc šie proteīni ir galvenais, kas jāaizsargā, jāatjauno un jāuztur, jo tie ir atbildīgi par ādas elastīgumu un mīkstumu.

Aroma Sunrise

SPA procedūra ar pašiedeguma efektu. Sejas un ķermeņa sagatavošana sauļošanās sezonai.

Aroma Sunset

Procedūra, kas atjauno ādu pēc saules ietekmes un apdegumiem.

Pašiedeguma procedūra Aroma Sun

Sejas un ķermeņa ādas attīrīšana, sejas un ķermeņa masāža, pašiedeguma krēma uzklāšana.

Kanēļa procedūra

Procedūra veicina asinsrites uzlabošanos zemādas taukos, ādā, muskuļos. Relaksē un nomierina, radot pozitīvas emocijas un atbrīvojot no uzkrātās emocionālās spriedzes. Kanēļa masāžas procedūras ieguvumi:

  • uzlabo garīgo labsajūtu un pastiprina vielmaiņu un asinsapgādi;
  • tā palīdz atbrīvoties no negatīvām emocijām un atbrīvo organismu no spriedzes;
  • kanēļa sviestā esošās vielas labvēlīgi ietekmē organisma pašsajūtu, atbrīvojot prātu no uztraukuma, depresijas, melanholijas.

Procedūras ilgums - 1h 30 minūtes.
Cena 49.80 EUR

Kaņepju procedūra

NORDEN COSMETIC piedāvātā procedūra tonusam.

Pīlings + Maska + Masāža 80 minūtes.

Antidepresīva, stresu un vientulību mazinoša, dzīvesprieka rosinoša procedūra. Rezultāts - intensīvi mitrināta, pabarota āda, atslābums saspringtajiem muskuļiem.

Kaņepju procedūra veicinās personības radošumu un relaksācijas noskaņu, radīs dzīvesprieku. Procedūrā esošās kaņepes satur afrodīzijus, kas piedod spēku un enerģiju abiem dzimumiem, mazina depresiju, melanholiju un ikdienas trauksmi, atraisot brīvības sajūtu, kopā būšanas un iekārojamības dzirksti.

Procedūra nesatur narkotiskas vielas!

Dzērveņu procedūra

NORDEN COSMETIC piedāvātā procedūra tonusam.

Antiseptiska, dziedējoša, tonizējoša iedarbība, attīra organismu no kaitīgām vielām. Rezultāts - dziļi mitrināta, gluda, atjaunota, attīrīta āda, samazināti ādas kapilāri.

Dzērveņu procedūra labi balina un attīra ādu, tā kā dzērvene ir ļoti labs antioksidants, kura sastāvā ir daudz C vitamīna, tā palīdzēs ādai kļūt tvirtai, jauneklīgai un saglabāt ādai nepieciešamo kalogēna līmeni, kas ir viens no galvenajiem jauneklīgas āda saglabāšanas elementiem.

SPA procedūras EUR/LVL
Aroma Sunset 75 minūtes ? 34,00/23,90 Iegādāties
Aroma Sunrise 90 minūtes ? 39,00/27,41 Iegādāties
Flow 90 minūtes ? 54,00/37,95 Iegādāties
Relax 90 minūtes ? 56,00/39,36 Iegādāties
Detox 90 minūtes ? 56,00/39,36 Iegādāties
Tonic 90 minūtes ? 59,00/41,47 Iegādāties
Kanēļa procedūra 80 min Pīlings + maska + masāža ? 40,00/28,11 Iegādāties
Kaņepju procedūra 80 min Pīlings + maska + masāža ? 40,00/28,11 Iegādāties
Dzērveņu procedūra 80 min Pīlings + maska + masāža ? 40,00/28,11 Iegādāties
Greipfrūtu procedūra 80 min Pīlings + maska + masāža ? 40,00/28,11 Iegādāties