Sports

Joker klubs piedāvā lielisku atpūtas iespēju, vienlaicīgi veicot fiziskas aktivitātes gara un miesas uzlabošanas pasākumos skvoša un aerobikas nodarbībās un trenažieru zālē. Ķermeņa labsajūtu un iekšējo harmoniju sniedz jogas klases nodarbības, kā arī Joker kluba atpūtas zāles, kurās ir iespēja spēlēt biljardu, boulingu un minigolfu!

Piedāvājums


Cilvēki

Aiga Martinsone Aerobikas trenere
A+S Veselības centrs C kategorijas aerobikas instruktors. Dažādi kvalifikāciju uzlabošanas semināri (LT, LV).
Aleksandrs Kovaļenko Sporta zāles treneris
Beidzis Minskas Sporta akadēmiju. Starptautiskās klases sporta meistars. Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs.
Artūrs Tinte Fizioterapeits, sporta zāles treneris
"Kustēties ir skaisti un vēl burvīgāk, ja kusties brīvi un bez sāpēm!" Studē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, fizioterapiju.  Piedāvā fizioterapeita pakalpojumus - fizioterapeita konsultācijas, teipošana, sporta mazāža, kā arī individuālos treniņus ar treniņu plāna sastādīšanu attiecīgi izvēlētajam mērķim.
Dāvids Eljašāns Sporta zāles, aerobikas treneris
Absolvējis Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju - vecākais treneris aerobikā un vadītājs sporta jomā. Papildus ir pabeidzis A-step skolu, kurā mācījās par trenažieru zāles instruktoru. Dāvids ir arī ieguvis TRX Group Suspension Training instruktora sertifikātu un TRX Rip kursu sertifikātu. Papildus ir iegūts arī otrās pakāpes sertifikāts ķermeņa kosmētiskajā masāžā. Vada arī individuālos treniņus trenažieru zālē, kā arī izveido treniņprogrammas.
Ģirts Mandrovicks Uztura speciālists
Man patīk izprast cilvēka organismā notiekošo procesu būtību, kā rezultātā spēju palīdzēt cilvēkiem. Svarīgi ir ne tikai ārstēt cilvēku, bet arī saprotamā valodā paskaidrot lietas būtību, lai cilvēks saprastu, ko darījis nepareizi, ko darīt tagad un kā mainīt nākotni.
Guna Jēkabsone Aerobikas trenere, masiere
Guna vada Ārstniecisko vingrošanu, kā arī veic ķermeņa kosmētiskās masāžas (šokolādes, relaksējošo, klasisko u.c.).2012. gadā ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē (izglītības un sporta darba speciālista fizioterapeita kvalifikācija).2011. gadā saņēmusi sertifikātu par profesionālās programmas "Ķermeņa kosmētiskā masāža" apgūšanu.Brīvajā laikā Guna spēlē skvošu, brauc ar velosipēdu, lasa jaunāko literatūru. Vasarā iecienījusi ūdensslēpošanu, savukārt ziemā - kalnu slēpošanu. 
Sandijs Paškauskis Skvoša treneris
Valentīna Kuzņecova Aerobikas trenere
Aerobikas un ūdens aerobikas instruktore, pasniedz spēka aerobiku, kā arī kalanētiku un pilates, fitball nodarbības, 10 gadu darba pieredze. Latvijas Aerobikas asociācijas biedre. Instruktora specialitāti ieguvusi Latvijas Vingrošanasfederācijā. Regulāri piedalās starptautiskajās fitnesa konvencijās, apmeklē seminārus un meistarklases. Dzīves moto: Labs garastāvoklis un smaids, katru dienu, rada dzīvesprieku un dāvā laimes sajūtu!