Sports

Joker klubs piedāvā lielisku atpūtas iespēju, vienlaicīgi veicot fiziskas aktivitātes gara un miesas uzlabošanas pasākumos skvoša un aerobikas nodarbībās un trenažieru zālē. Ķermeņa labsajūtu un iekšējo harmoniju sniedz jogas klases nodarbības, kā arī Joker kluba atpūtas zāles, kurās ir iespēja spēlēt biljardu, boulingu un minigolfu!

Piedāvājums


Cilvēki

Aleksandrs Kovaļenko Sporta zāles treneris
Beidzis Minskas Sporta akadēmiju. Starptautiskās klases sporta meistars. Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs.
Dāvids Eljašāns Sporta zāles, aerobikas treneris
Absolvējis Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju - vecākais treneris aerobikā un vadītājs sporta jomā. Papildus ir pabeidzis A-step skolu, kurā mācījās par trenažieru zāles instruktoru. Dāvids ir arī ieguvis TRX Group Suspension Training instruktora sertifikātu un TRX Rip kursu sertifikātu. Papildus ir iegūts arī otrās pakāpes sertifikāts ķermeņa kosmētiskajā masāžā. Vada arī individuālos treniņus trenažieru zālē, kā arī izveido treniņprogrammas.
Flēra Pētersone grupu nodarbību trenere
Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības fakultāti, iegūstot bakalaura grādu veselības aprūpē (sabiedrības veselības speciālista kvalifikācija) un Medicīnas fakultāti, iegūstot dabaszinātņu maģistra grādu. Sertificēta Zumbas instruktore. Regulāri apmeklē dažādus profesionālās pilnveides kursus, seminārus un meistarklases. Brīvajā laikā Flēra labrāt dodas braucienos ar velosipēdu, mācās svešvalodas, plāno ceļojumus un ceļo.
Ģirts Mandrovicks Uztura speciālists
Man patīk izprast cilvēka organismā notiekošo procesu būtību, kā rezultātā spēju palīdzēt cilvēkiem. Svarīgi ir ne tikai ārstēt cilvēku, bet arī saprotamā valodā paskaidrot lietas būtību, lai cilvēks saprastu, ko darījis nepareizi, ko darīt tagad un kā mainīt nākotni.
Līga Jurševica grupu nodarbību trenere
Sertificēta D kategorijas trenere. 6. kursa Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes studente. Darba pieredze trenera amatā no 2011. gada. Joker klubā pasniedz – Total Body Workout, Power Aerobics, Interval Training, Vesela Mugura.
Nikoletta Suncova grupu nodarbību trenere
Sertificēta C kategorijas fitnesa trenere. Grupu nodarbību trenere, Trenažieru zāles instruktore, individuālie treniņi, treniņu plāni un programmas, uztura konsultācijas un plāni. Vada nodarbības: TRX, Interval Training, Power Strech, TBW, Kompleksie treniņi  IFBB Latvija sportiste.  Hobiji - ceļošana un fitness!
Sandijs Paškauskis Skvoša treneris
Valentīna Kuzņecova Aerobikas trenere
Aerobikas un ūdens aerobikas instruktore, pasniedz spēka aerobiku, kā arī kalanētiku un pilates, fitball nodarbības, 10 gadu darba pieredze. Latvijas Aerobikas asociācijas biedre. Instruktora specialitāti ieguvusi Latvijas Vingrošanasfederācijā. Regulāri piedalās starptautiskajās fitnesa konvencijās, apmeklē seminārus un meistarklases. Dzīves moto: Labs garastāvoklis un smaids, katru dienu, rada dzīvesprieku un dāvā laimes sajūtu!
Zane Apse fitnesa un aerobikas trenere
2014. Gadā iegūts bakalaura grāds sporta zinātnē( fitnesa vecākais treneris), absolvējot Latvijas sporta un pedagoģijas akadēmiju. Kopš 2008. gada Latvijas sieviešu hokeja izlases spēlētāja.