Uztura speciālists

Offer

Cenas

Specialists

ĢIRTS MANDROVICKS - „Man patīk izprast cilvēka organismā notiekošo procesu būtību, kā rezultātā spēju palīdzēt cilvēkiem. Svarīgi ir ne tikai ārstēt cilvēku, bet arī saprotamā valodā paskaidrot lietas būtību, lai cilvēks saprastu, ko darījis nepareizi, ko darīt tagad un kā mainīt nākotni.

Tā kā viens no maniem dzīves moto ir - veselā miesā, vesels gars, tad tas, ko pats vēlos kā ārsts ieviest un kultivēt, ir veselīgs dzīvesveids. Ar to mēs varam pasargāt sevi no daudzām nepatīkamām sekām nākotnē, taču galvenais - to visu ievērojot, mēs tiekam apbalvoti ar skaistu augumu, mundru prātu un labu veselību. Tādēļ es cilvēkiem piedāvāju uztura konsultācijas, kur galvenā doma ir nevis punktuāla uztura plāna izveidošana, bet gan uztura pamatprincipu izskaidrošana.

Viss ģeniālais ir vienkāršs! Nav nepieciešamas brīnumdiētas, kuras liks izskatīties labi. Ir vajadzīgas tikai pamatzināšanas, motivācija un mīlestība pret sevi."

Konsultācijas pēc pieraksta - 25447995.

Uztura speciālists EUR
Uztura speciālista konsultācija (45 min) 20.00
Ēdienkartes izveidošana (60 min) 20.00

Pēc iepriekšēja pieraksta: 25447995

Ģirts Mandrovicks Uztura speciālists
Man patīk izprast cilvēka organismā notiekošo procesu būtību, kā rezultātā spēju palīdzēt cilvēkiem. Svarīgi ir ne tikai ārstēt cilvēku, bet arī saprotamā valodā paskaidrot lietas būtību, lai cilvēks saprastu, ko darījis nepareizi, ko darīt tagad un kā mainīt nākotni.