INTERNETA VEIKALA www.jokerklubs.lv LIETOŠANAS NOTEIKUMI

 

Pirms pakalpojuma iegādes lūdzam iepazīties ar SIA „JOKER LTD”, reģ. Nr. 40003266078, jur. adrese Katrīnas iela 12, Rīga, LV-1045, (turpmāk – Sabiedrība) interneta veikala www.jokerklubs.lv lietošanas noteikumiem.

1. www.jokerklubs.lv nopirktos pakalpojumus, pircējam nav tiesības atgriezt Sabiedrībai.

2. Pirkumu www.jokerklubs.lv interneta veikalā var veikt jebkurā diennakts laikā.

3. Veicot pirkumu, pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šiem noteikumiem un ir informēts par pienākumu veikt samaksu par pasūtīto pakalpojumu.

4. Veicot pirkumu, pircējs norāda savu vārdu, uzvārdu, telefona Nr., e-pasta adresi.

5. Pirkumu sistēma apstrādāti automātiski.

6. Pircējam tiek nosūtīts pirkuma apstiprinājums un pirkuma kods elektroniski uz Pircēja norādīto e-pasta adresi.

7. Pakalpojumu cenas ir norādītas eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21%.

8. Interneta veikalā www.jokerklubs.lv var norēķināties, izmantojot Visa un Mastercard karti.

9. Ja Sabiedrība nav spējīga izpildīt pircēja pasūtījumu, tad pircējam ir tiesības atteikties no šī pasūtījuma un Sabiedrībai ir jāatgriež pircējam nauda 14 (četrpadsmit) dienu laikā.

10. Ja pircējs uzskata, ka pakalpojums neatbilst līguma noteikumiem, pircējam ir likumīgas tiesības sniegt pretenziju normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, sūtot e-pasta vēstuli uz jokerklubs@jokerklubs.lv.

11. Pēc šo noteikumu 11. punktā minēto pretenziju un paziņojumu saņemšanas Sabiedrība izvērtē to pamatotību un sniedz atbildi 5 (piecu) darba dienu laikā no attiecīgās pretenzijas vai paziņojuma saņemšanas, nosūtot e-pasta atbildi uz pircēja norādīto e-pasta adresi. Atbildē Sabiedrība pircējam paziņo par pretenzijas pamatotību un citiem būtiskiem jautājumiem.

12. Pircēja personas dati tiks izmantoti, lai identificētu pircēju, saņemtu pirkumu, veiktu pirkumu, sagatavotu grāmatvedības dokumentus, tai skaitā rēķinu, atmaksātu pārmaksāto summu un atgrieztu summu par atgrieztajiem pakalpojumiem. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi lūdzu meklējiet privātuma politikā.